TiltViewer wymaga do otwarcia galerii JavaScript
a następnie Flash player.

Pobierz tutaj.

Różanka – niedziela – 20 lipca 2008… Gwarno i wesoło… jak to na jarmarku. Tłumy mieszkańców i gości z okolicznych wiosek bawiły się przy dźwiękach ludowej muzyki w wykonaniu Zespołu Tańca Tradycyjnego Kłosowianie ze Strzyżowa oraz Graboszczanie
z Grabownicy. Tak rozpoczął się Różański Jarmark Kulturalno-Rekreacyjny. Ludowe klimaty wyparł na chwilę warkot ryczących jednośladów… Ponad 40 różnego rodzaju motocykli w tym harleye-davidsony, yamahy, hondy, kawasaki i inne połyskujące chromem w blasku słońca cudeńka pasjonatów maszyn o potężnych kształtach i mocy z gracją i piskiem opon zajechały na plac przy Szkole Podstawowej w Różance. Część zebranych nie odstępowała na krok motocykli, a fani Zespołu Tańca Estradowego Swivel podążyli pod estradę, gdzie z wdziękiem i gracją występowały dziewczyny z Ośrodka Kultury w Wiśniowej.
Atrakcją (zwłaszcza dla Panów) był występ Kabaretu Viva Mirage ze Lwowa… Piękne, wysportowane ukraińskie dziewczyny zachwycały uśmiechem i szalonymi figurami tanecznymi. Panowie natomiast oczarowywali żonglerką i ekwilibrystyką.
Wieczorne godziny uprzyjemnił zespół Sou Gorsi, który przygrywał na festynie do białego rana.