● Strona główna
● Zespoły
● Galeria
● Archiwum
● Historia OK
● Wiśniowa
● Pliki
● Kontakt

Zapowiedzi
Księga Gości

BIP Wiśniowa

www.wisniowa.pl


 
Rajd rowerowy
- Wiśniowa - Jazowa - Kozłówek - Markuszowa - Wiśniowa -
10.05.2008

       

      Mimo niepewnej pogody 10 maja 2008ył się  roku odbył się rajd rowerowy z udziałem 6 grup
ze szkół podstawowych z terenu gminy Wiśniowa wraz z opiekunami. Uroczyste rozpoczęcie należało do gospodarza gminy, pana Tadeusza Przywarę. O godzinie 10:00 ok. 50 osób wyruszyło w teren. Całej grupie przewodziła pani Marysia Raś, pracownica Ośrodka Kultury w Wiśniowej. W rajdzie wziął udział wice-wójt, pan Marcin Kut wraz ze swoją córką.

     Pierwszy przystanek miał miejsce w Kozłówku, gdzie zwiedzano miejscowy kościółek. Koniec trasy znajdował się na skrzyżowaniu dróg Markuszowa – Oparówka. Po powrocie na wiśniowski stadion, na uczestników czekały pyszne kiełbaski upieczone na grillu oraz napoje chłodzące. W trakcie degustacji kiełbasek oglądaliśmy piękny pokaz latawców przygotowany przez członków Klubu Modelarskiego z Oparówki. Dzięki lekkiemu wiaterkowi, który towarzyszył nam przez całą imprezę, latawce poszybowały wysoko w górę.

     Po obfitym posiłku nadszedł czas na inne atrakcje przygotowane przez organizatorów. Pierwszą
z nich był „rowerowy tor przeszkód” przygotowany przez dyrektora Ośrodka Kultury, pana Władysława Salamona, oraz pana Grzegorza Tomaszewskiego, pracownika tejże placówki. Chętnych do konkursu nie brakowało. Towarzyszyły temu wielkie emocje, lekki stres oraz wrzaski kibiców. Bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Pastuszak, który jako jedyny pokonał cały tor bez żadnego podparcia, a co za tym idzie – bez żadnych punktów karnych.

     Po wręczeniu nagród i słodkich upominków czas imprezy dobiegł końca. Najwytrwalsi zostali,
by rozegrać mecz piłki nożnej, zakończony remisem.

 

photos: kto mógł ;)
text: monika
 

Serwis Internetowy Ośrodka Kultury w Wiśniowej
 Administrator: leszczu82@o2.pl

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024x768